pixel Symulacje / Analizy inżynierskie - DPS Software

Symulacje i analizy inżynierskie

Symulacja / analizy inżynierskie

SOLIDWORKS Simulation

Wirtualne symulacje 3D służą wielu firmom do określania parametrów i wyglądu produktów oraz sposobu ich wytwarzania. Projektanci podejmują decyzje techniczne w oparciu o informacje pozyskane dzięki symulacji, co przekłada się na znaczące korzyści dla firmy i w stosunku do produktu.

SOLIDWORKS Flow Simulation

Intuicyjny w obsłudze moduł SOLIDWORKS Flow Simulation umożliwia projektantom przeprowadzenie przepływu lub gazu w rzeczywistych warunkach, wykonania scenariuszy „A co, jeśli” i efektywnych analiz przepływu cieczy, wymiany ciepła oraz sił oddziałujących na zanurzone lub sąsiadujące komponenty.

SOLIDWORKS Plastics

Program SOLIDWORKS® Plastics ułatwia firmom projektującym elementy z tworzyw sztucznych i formy wtryskowe przewidywanie wad fabrycznych oraz zapobieganie im na najwcześniejszych etapach projektowania, dzięki czemu można uniknąć kosztownych przeróbek, poprawić jakość produktu i przyspieszyć wprowadzenie go na rynek.

3DEXPERIENCE SIMULIAWorks

SIMULIA to portfolio połączonych, wydajnych i współpracujących rozwiązań symulacyjnych na chmurowej platformie 3DEXPERIENCE®. Umożliwia przyspieszenie innowacji projektowych poprzez rozwiązywanie problemów inżynierskich dla projektów SOLIDWORKS® 3D CAD z pełną asocjatywnością danych.

CST STUDIO SUITE®

CST STUDIO SUITE® to pakiet narzędzi do projektowania, symulacji i optymalizacji układów elektromagnetycznych, wykorzystywany w wiodących firmach technologicznych i inżynierskich na całym świecie. Trzy filary produktów CST® to dokładność, szybkość i użyteczność.

Abaqus

Abaqus to rozwiązanie dedykowane najbardziej zaawansowanym analizom strukturalnym (FEA) z wykorzstaniem metody elementów skończonych (MES). Szerokie możliwości w zakresie symulacji jakie daje Abaqus, pozwalają zoptymalizować procesy projektowania i produkcji, a co za tym idzie w znaczny sposób zredukować koszta związane z wprowadzeniem produktu na rynek.

XFLOW

Dzisiejszy przemysł wymaga złożonych symulacji rzeczywistego zachowania swojego produktu w ekstremalnych warunkach; takich jak brodzenie pojazdów, smarowanie układu napędowego i krytyczne manewry w locie. XFLOW oferuje opartą na cząstkach technologię Lattice-Boltzmann w celu uzyskania wysokiej jakości symulacji obliczeniowej dynamiki płynów (CFD) w ramach portfolio aplikacji SIMULIA.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami