pixel Nowa oferta od Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students and Makers - DPS Software

10 / 02 / 2021

DPS Software

Nowa oferta od Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students and Makers

Producent oprogramowania 3D CAD, Dassault Systèmes, w trakcie pierwszego dnia konferencji 3DEXPERIENCE World 2021 zapowiedział wprowadzenie dwóch nowych pakietów oprogramowania na platformie 3DEXPERIENCE przeznaczonych dla studentów i twórców innowacyjnych produktów. SOLIDWORKS for Students oraz SOLIDWORKS for Makers oparte o platformę 3DEXPERIENCE będą dostępne jeszcze w tym roku.

Nowa oferta oprogramowania ma na celu zapewnienie twórcom, hobbystom, uczniom oraz studentom dostępu do zestawu cyfrowych narzędzi w chmurze. 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS zmienia sposób, w jaki użytkownicy oprogramowania współpracują, wprowadzają innowacje oraz poszerzają wiedzę i know-how. To wszystko dzięki dostępowi do potężnych aplikacji do projektowania, inżynierii i współpracy.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS dla studentów

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students (dostępne już w maju 2021 r.) oferuje rozwój umiejętności i uznane w branży certyfikaty, które pomogą uczniom w szybkim rozpoczęciu kariery zawodowej. Oferta, z której można korzystać z dowolnego miejsca na świecie, obejmuje aplikacje:

 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Student,
 • 3D Designer Student:
  – 3D Creator,
  – 3D Sculptor,
  – 3D SheetMetal Creator,
  – Project Planner
 • Collaborative Business
 • Industry Innovator.

Dostęp do narzędzie będzie płatny i wyniesie 60$ rocznie.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS dla twórców

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers (dostępne w drugiej połowie 2021 r.) zapewni twórcom, hobbystom nowe sposoby projektowania, udostępniania, łączenia się i współpracy z globalną społecznością  za pomocą aplikacji:

 • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional,
 • 3D Creator
 • 3D Sculptor.

Dostęp do narzędzie będzie płatny. Oferta została wyceniona na 99$ przy płatności rocznej lub subskrypcja miesięczna 9,99$.

Więcej informacji na temat nowej oferty już niebawem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami