pixel Obejrzyj webinary 3DEXPERIENCE i poznaj moc chmury w projektowaniu i symulacji - DPS Software

20 / 07 / 2020

DPS Software

Obejrzyj webinary 3DEXPERIENCE i poznaj moc chmury w projektowaniu i symulacji

Zobacz zapis naszych webinarów, które przedstawiają Platformę 3DEXPERIENCE oraz poznaj zalety i moc chmury od Dassaut Systemes!

Platforma 3DEXPERIENCE wspiera całościowy proces rozwoju produktu od projektu poprzez produkcję i dostawę. Działa jak kompleksowe źródło informacji, dzięki czemu zespoły mogą bezpiecznie dzielić i wymieniać się danymi w nieograniczony sposób. Umożliwia organizacjom współpracę w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia i z dowolnej lokalizacji, łączenie się z klientami i dostawcami oraz śledzenie postępów. Zachęcamy do bliższego poznania Platformy 3DEXPERIENCE.

Zobacz zapis webinaru cz. I – wprowadzenie do platformy 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE to oparte na chmurze rozwiązanie do wymiany pomysłów i pracy nad projektami inżynierskimi z dostępem do najlepszych na rynku narzędzi wspomagających projektowanie, symulację i zarządzanie.

Zobacz prezentację nr 1 i dowiedz się jak działa w pełni zintegrowany ekosystem dla firm. Poznasz role i aplikacje, które umożliwiają i ułatwiają pracę zgodnie ze specjalizacją inżynierów oraz przekonasz się, że praca z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności posiadania specjalistycznego oprogramowania i całej struktury IT jest możliwa. Na końcu prezentacji przedstawiamy argumenty dlaczego 3DEXPERIENCE to rozwiązanie bezpieczne.

 

Zobacz zapis webinarów cz. II oraz cz. III

Dzięki 3DEXPERIENCE WORKS zespoły mają dostęp do zaawansowanych rozwiązań umożliwiających projektowanie (SOLIDWORKS) oraz symulacje (SIMULIAworks) i m.in. o tych narzędziach jest mowa w kolejnych dwóch webinarach.

W trakcie prezentacji nr 2 poznasz aplikacje xShape i xDesign, oparte na przeglądarce rozwiązania do modelowania 3D CAD, które umożliwiają projektantom i inżynierom tworzenie, przeglądanie i ocenę modeli 3D poprzez łatwe w użyciu funkcje modelowania parametrycznego. Dodatkowa aplikacja Drafter zawiera narzędzia ułatwiające tworzenie rysunków 2D z modeli 3D. Zbudowany na Platformie Dassault Systemes 3DEXPERIENCE® opartej na chmurze, aplikacje uzupełniają SOLIDWORKS 3D CAD o elastyczne procesy projektowania i płynną wymianę danych projektowych

Oglądając prezentację nr 3 poznasz możliwości platformy 3DEXPERIENCE w zakresie analizy strukturalnej, role dedykowane do zadań analitycznych oraz technologię Abaqus FEA. Dowiesz się jak użytkownicy SOLIDWORKS mogą efektywnie wykonywać złożone analizy statyczne i dynamiczne w SIMULIAworks.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami