pixel DPSTODAY TOP 5 Kwietnia - DPS Software

30 / 04 / 2016

DPS Software

DPSTODAY TOP 5 Kwietnia

Przeczytaj 5 artykułów najchętniej wybieranych przez czytelników w kwietniu – DPSTODAY TOP 5

Przedstawiamy DPSTODAY TOP 5 kwietnia, najchętniej czytanym artykułem okazał się „Jaki jest najlepszy program CAD dla STARTUP-ów?” napisany przez Łukasza Siwca.

Blog techniczny DPSTODAY jest numerem jeden w Polsce o czym pisaliśmy niedawno na łamach www.dps-software.pl  Na blogu znajdziecie najnowsze wiadomości techniczne zarówno z kraju jak i ze świata w tematyce CAD/CAM/CAE/PDM. DPSTODAY jest również źródłem niecodziennych pomysłów, nietuzinkowych przykładów zastosowania, sprytnych tricków, fascynujących filmów, tutoriali i materiałów instruktażowych, które z pewnością okażą się przydatne w codziennej pracy inżynierów.

Jaki jest najlepszy program CAD dla STARTUP-ów?

Jaki jest najlepszy program CAD dla STARTUP-ów?

Zastanawiałeś się jaki jest najlepszy program CAD dla STARTUP-ów? W sieci znalazłem bardzo ciekawy raport, który został przeprowadzony przez Fictiv, ale o tym dowiesz się czytając poniższy artykuł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Symbol średnicy – Co robić jak się nie wyświetla?

SOLIDWORKS Symbol średnicy – Co robić jak się nie wyświetla?

Ostatnio zaktualizowałeś oprogramowanie do nowszej wersji i podczas dodawania wymiaru średnicy zamiast symbolu Ø wstawia się  <MOD-DIAM>?

CZYTAJ WIĘCEJ

Podmiana szablonu części – czy to w ogóle możliwe?

Podmiana szablonu części – czy to w ogóle możliwe? DPSTODAY top 5 kwietnia

Szablon z definicji to wcześniej ustalony schemat, wzorzec który jest wykorzystywany w wybranym procesie. W SOLIDWORKS szablonem nazywamy dokument o odpowiednim rozszerzeniu…

CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiany projektowe – Jak do tego podejść?

SOLIDWORKS Zmiany projektowe – Jak do tego podejść?

Zmiany projektowe – najlepsza rzecz pracy inżyniera. Każdy kto tworzy modele 3D po pewnym czasie dochodzi to momentu kiedy trzeba zmodyfikować nasz model, bo zmieniły się intencje projektowe. I tutaj najczęściej zaczynają się schody…

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które musisz sprawdzić jeśli wyniki symulacji są nieprawdziwe

DPSTODAY TOP 5 Kwietnia

Bardzo często osoby przeprowadzające symulacje wytykaj, że w wypadku pojawienia się błędnych wyników winę zawsze będą upatrywać w „źle działającym oprogramowaniu”, a nie w użytych przez siebie błędnych danych. Ale my inżynierowie wiemy lepiej, prawda? Wyniki symulacji są zazwyczaj tak dobre jak nasze podejście do tego problemu. Albo przynajmniej musimy zrozumieć granicę swoich założeń konstrukcyjnych i poprowadzić swoją interpretację wyników w sposób prawidłowy. Wiele razy jednak mamy świadomość, że nasze wyniki są niepoprawne i nie potrafimy znaleźć przyczyny naszych niepowodzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami