pixel Integracja systemów CAD z ERP w praktyce. Zobacz na żywo!

18 / 04 / 2019

DPS Software

Integracja systemów CAD z ERP w praktyce. Zobacz na żywo i poznaj korzyści - Webinar

Zapraszamy na prezentację internetową w czwartek 9 maja 2019 roku o godzinie 10:00, w trakcie której pokażemy na żywo w jaki sposób może wyglądać integracja systemu CAD/PDM z systemem ERP.

DPS Software – wiodący integrator rozwiązań inżynierskich i systemów klasy ERP w Polsce – zaprasza Państwa na webinar, poświęcony zagadnieniom związanym z takową integracją. Nasze 22-letnie doświadczenie przekłada się na wiele wdrożonych rozwiązań integracyjnych, w których powiązaliśmy popularne na rynku systemy CAD (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, AutoCAD) z różnymi systemami ERP. W tym czasie – na podstawie zebranych informacji i potrzeb naszych klientów – stworzyliśmy własne narzędzie integracyjne – ERP+, które pozwala na realizację skomplikowanych projektów integracyjnych w bardziej standardowej formie i zdecydowanie szybszym czasie.

Podczas webinaru będziemy poruszać tematy biznesowe i czysto praktyczne, między innymi :

po co w ogóle mam zintegrować swoje systemy inżynierskie typu CAD/PDM i  ERP? Jakie korzyści przyniesie mi taka integracja?
jakie systemy inżynierskie i ERP jesteśmy w stanie zintegrować?
jakie podejście do integracji jest najlepsze? Jak wybrać właściwego integratora?
jakie firmy zdecydowały się na integrację, jakie korzyści widziały przed wdrożeniem naszych narzędzi i jakie korzyści zauważyły po wdrożeniu?

W drugiej części naszego webinaru pokażemy na żywo w jaki sposób może wyglądać integracja systemu CAD/PDM z systemem ERP, na podstawie naszego rozwiązania integracyjnego ERP+.

Dowiedz się jak wygląda oferta największego w Polsce integratora rozwiązań inżynierskich i w jaki sposób możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi w sprawniejszym działaniu.

Weź udział w darmowej prezentacji

Zapraszamy do rejestrowania się na webinar. 60-minutowa prezentacja odbędzie się w dniu 09.05.2019 (czwartek) o godzinie 10:00. Zapisy odbywają się poprzez formularz. Udział w webinarze jest bezpłatny. Warto wziąć udział ponieważ prezentacja nie będzie nagrywana oraz nie będzie udostępniania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami