pixel Jak zyskać pewność, że klient dostanie to, co się mu obiecuje?

Jak zyskać pewność, że klient dostanie to, co się mu obiecuje?

SOLIDWORKS Program | wykorzystuj najnowsze informacje w swoich działaniach

Nowe produkty są często zmodyfikowanymi wersjami istniejących produktów, w których wprowadzono ulepszenia lub zmieniono konfiguracje w celu dostosowania ich do potrzeb klienta. Nierzadko duże części jednego lub kilku projektów są wykorzystywane w innych projektach.

Odpowiednie narzędzia pozwalają zachować lepszą kontrolę nad danymi projektowymi, umożliwiając łatwe znajdowanie i wykorzystywanie w innych zastosowaniach plików, części i rysunków, udostępnianie informacji o projekcie oraz automatyzację toku prac, a także zapewniając, że dział produkcji zawsze otrzyma właściwą wersję projektu. Oprogramowanie SOLIDWORKS PDM pomaga stworzyć system umożliwiający szybkie znajdowanie i wykorzystywanie w innych zastosowaniach istniejących danych projektowych. Projektanci i inżynierowie mogą również szybko znajdować dane projektowe i dokumentację w celu tworzenia nowych projektów w programie SOLIDWORKS 3D CAD.

Oprogramowanie SOLIDWORKS Simulation umożliwia testowanie projektów w rzeczywistych warunkach. Z kolei narzędzie SOLIDWORKS Composer pozwala na wykorzystanie danych projektowych do tworzenia wizualizacji 3D i animacji, które w przejrzysty sposób prezentują sposób działania i konstrukcję produktu. Kompleksowe spojrzenie na rozwój produktu wraz z dostępem do danych procesu wewnątrz firmy i poza nią może być pomocne w zarządzaniu inwestycjami oraz ograniczaniu ryzyka.

Rozwiązania SOLIDWORKS wdrożone u Klienta

SMC Corporation of america produkuje szeroką gamę podzespołów pneumatycznych, takich jak siłowniki, elementy wykonawcze, regulatory i zawory. firma SMC wybrała rozwiązania SOLIDWORKS w celu wsparcia rozwijającego się segmentu produktów projektowanych na zamówienie oraz inicjatyw online.

Rozwiązania SOLIDWORKS  pomogły firmie SMC zoptymalizować procesy projektowania, zwiększyć liczbę produktów projektowanych na zamówienie, ograniczyć ilość odpadów i poprawek oraz wesprzeć sprzedaż internetową dzięki zapewnieniu dostępności konfigurowalnych modeli do pobrania.

Klienci chcieliby zobaczyć, jak dany produkt będzie działał w ich instalacji” — mówi Jason Hyde z grupy inżynieryjnej UTC. „Sklep internetowy wykorzystuje możliwości konfiguracji projektów, jakie zapewnia oprogramowanie SOLIDWORKS, udostępniając w pełni konfigurowalne modele do pobrania”.

Oprogramowanie SOLIDWORKS PDM ułatwia firmie SMC ponowne wykorzystanie projektów, tworzenie bardziej efektywnych mechanizmów kontroli poprawek, a także automatyzację toku prac. „Narzędzia SOLiDWORKS naprawdę otwierają przed firmą nowe możliwości w zakresie wizualizacji projektów, symulacji ich działania i udostępniania tych danych klientom w formie, która jest dla nich zrozumiała” — dodaje Jason Hyde.

Czas to pieniądz, w związku z czym wszystko, co możemy zrobić w celu przyspieszenia realizacji procesu, przekłada się na większe zadowolenie klienta. Narzędzia SOLIDWORKS pomagają nam osiągnąć ten cel, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne zamówienia, czy o konfigurowalne modele do pobrania”.

Kilent SMC Corporation of America wykorzystuje:

 • SOLIDWORKS Professional,
 • SOLIDWORKS Premium,
 • SOLIDWORKS Simulation Premium,
 • SOLIDWORKS PDM

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami