pixel Jakie oprogramowanie dla firm zwiększa szansę na zdobycie nowego kontraktu? - DPS Software

Jakie oprogramowanie dla firm zwiększa szansę na zdobycie nowego kontraktu?

Wiesz, że innowacje zapewniają jakość i wartość, ale jednocześnie musisz zachowywać terminowość dostaw. Odpowiednio wybrane oprogramowanie upraszcza skomplikowane modelowanie — od prostych brył po zaawansowane kształty, bardziej skomplikowane powierzchnie, a nawet duże maszyny. System do zarządzania pomaga wyszukiwać pliki z podobnymi projektami oraz wykorzystywać standardowe części i zespoły, by zaoszczędzić czas. Uzupełniające oprogramowanie dla grafików umożliwi wykorzystanie danych 3D bez pomocy inżynierów.

Wybierz oprogramowanie dla firm

Narzędzia SOLIDWORKS 3D CAD zmieniają modele 3D w gotowe natychmiast do produkcji rysunki 2D z automatycznymi specyfikacjami materiałowymi, odnośnikami i adnotacjami. Specjalne pakiety przyspieszają projektowanie blach, spawów oraz narzędzi do form i matryc, a wszystko to jest połączone z modelem 3D dzięki automatycznej aktualizacji.

Następnie możesz odkrywać  i testować nowe rozwiązania w projektowaniu, dzięki oprogramowaniu SOLIDWORKS Simulation, które jest w pełni zintegrowane ze środowiskiem projektowym. Możesz śmiało testować nowe pomysły, i zapewnić kontrahenta, że ryzyko zostało zredukowane.

Wykorzystując SOLIDWORKS Composer można tworzyć prezentacje, broszury, obrazy i animacje 3D na bieżąco i bezpośrednio z danych CAD, by przejrzyście pokazać, jak produkt działa i jak się go montuje oraz pokazując różne wersje modelu na żądanie.

SOLIDWORKS PDM może także pomóc w planowaniu zasobów w firmie (ERP). Zintegrowany widok rozwoju produktu oraz dane procesowe z wewnątrz i zewnątrz firmy, pomagają w zarządzaniu inwestycjami i zmniejszają ryzyko.

Zapewnij kontrahenta, że wykorzystujesz najnowsze rozwiązania i warto nawiązać z Tobą współpracę

Coraz więcej firm, konsultantów, dostawców i producentów prowadzi interesy korzystając z oprogramowania SOLIDWORKS, co sprawia, że staje się ono standardem w szybkim rozwijaniu produktu oraz innowacyjnym projektowaniu.  Pokazując klientowi jak wykorzystywane przez Ciebie oprogramowanie dla firm przełoży się na jego zyski, budujesz poczucie pewności i zaufanie, które jest bezcenne dla owocnej, długofalowej współpracy.

Pokaż, jak innowacyjna jest Twoja firma. Dodaj do Twoich materiałów marketingowych oraz ofert logo “Designed With SOLIDWORKS” zaświadczające, że wykorzystujesz najlepsze narzędzia aby sprostać wyzwaniu i wywiązać się z kontraktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami