pixel Pierwszy w Polsce Certyfikat SOLIDWORKS CSWA Provider dla szkoły - DPS Software

04 / 05 / 2016

DPS Software

Pierwszy w Polsce Certyfikat SOLIDWORKS CSWA Provider dla szkoły

Liceum Plastyczne w Nałęczowie | Certyfikat SOLIDWORKS

Certyfikat SOLIDWORKS CSWA Provider to prestiżowy znak przyznawany przez SOLIDWORKS Corporation autoryzowanym jednostkom edukacyjnym, które spełniły niezbędne wymagania do przeprowadzania międzynarodowej certyfikacji SOLIDWORKS na poziomie Certified SolidWorks Associate (CSWA).

Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie jest pierwszym liceum w Polsce posiadającym od 2013 roku SOLIDWORKS w swojej ofercie dydaktycznej oraz pierwszą szkołą średnią, która uzyskała ten prestiżowy tytuł i możliwość certyfikacji. LP w Nałęczowie oferuje nowe możliwości rozwoju uczniów w kierunku projektowania, prototypowania, drukowania 3D i certyfikacji.

Podczas pierwszego DPS Forum na Stadionie Narodowym w Warszawie gościliśmy uczniów, którzy zaprezentowali swoje prace. Dyrektor szkoły Jarosław Ćwiek podczas swojej prezentacji opowiedział o wykorzystaniu SOLIDWORKS w codziennej nauce.

SOLIDWORKS – pierwsze rysunki

Pełna galeria prac uczniów ze szkoły w Nałęczowie dostępna jest na stronie https://lpnaleczow.com/galeria/SolidWorksPierwszeRysunki

Szkoła posiada profesjonalnie wyposażoną pracownię informatyczną. Oprócz stanowisk CAD 3D w sali znajduje się także drukarka 3D.  O połączeniu projektowania i druku 3D w szkołach pisaliśmy w TYM artykule.  Uczniowie poznają procesy druku 3D oraz mają okazję wydrukować swoje projekty. Nowoczesne techniki są również wykorzystywane do przygotowania prac dyplomowych.

CSWA Provider w Twojej szkole lub uczelni

Jeżeli w Twojej szkole jest SOLIDWORKS, chciałbyś prowadzić certyfikację dla swoich uczniów zgłoś się do DPS Software po informacje.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami