pixel Profesjonalne szkolenia CAD CAM CAE PDM - DPS Software

27 / 05 / 2016

DPS Software

Profesjonalne szkolenia CAD CAM CAE PDM

Szkolenia CAD CAM CAE PDM w Centrum Szkoleniowym DPS Software | Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Profesjonalne szkolenia CAD CAM CAE PDM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych, rozwijających się inżynierów organizujemy szkolenia z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS Simulation oraz międzynarodowe certyfikaty SOLIDWORKS. Szkolenia oraz certyfikacja prowadzona jest przez trenerów posiadających akredytację SOLIDWORKS Corp.

3 dniowe podstawowe szkolenie SOLIDWORKS

zakończone egzaminem CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate)

Uczestnik szkolenia będzie miał okazję zapoznać się ze środowiskiem SOLIDWORKS oraz poszerzyć swoje kompetencje o modelowanie części, złożeń oraz dokumentacji płaskiej 2D. Kurs kończy się prestiżowym międzynarodowym certyfikatem CSWA, który potwierdza posiadanie podstawowych umiejętności obsługi oprogramowania SOLIDWORKS. Wiadomości uzyskane na szkoleniu wraz ze zdobytym certyfikatem są mocnym dowodem posiadanych kompetencji w zakresie CAD i sprawiają, że kursant istotnie wyróżnia się na tle grupy dla potencjalnego pracodawcy.

Zakres szkolenia:
Podstawy SOLIDWORKS
Wprowadzenie do szkicowania
Podstawy modelowania części
Symetria i pochylenie
Tworzenie szyków
Operacje obrotu wokół linii środkowej
Tworzenie skorup i żeber
Edycja – naprawa modelu
Konfiguracja
Arkusze i widoki rysunku
Wymiary
Adnotacje
Widoki rysunków złożenia
Szablony i formaty arkusza
Lista materiałów i tabele
Wydajność i problemy wyświetlania
Odniesienia i porównania rysunku
Modelowanie złożeń „od dołu w górę”
Używanie złożeń
Używanie rysunków

6 dniowe zaawansowane szkolenie z SOLIDWORKS

zakończone egzaminem CSWP (Certified SOLIDWORKS Professional)

Uczestnik szkolenia będzie miał okazję poszerzyć swoje kompetencje o zaawansowane modelowanie części oraz złożeń, prace na konfiguracjach oraz dokonywanie potrzebnych poprawek. Dzięki temu szkoleniu zdobędzie też wiedzę, na podstawie której sam będzie w stanie zaprojektować dowolną część i złożeń. Kurs kończy się prestiżowym międzynarodowym certyfikatem CSWP, który poświadcza o znajomości programu na poziomie zaawansowanym. Wiadomości uzyskane na szkoleniu wraz ze zdobytym certyfikatem są mocnym dowodem posiadanych kompetencji w zakresie CAD i sprawiają, że kursant istotnie wyróżnia się na tle grupy dla potencjalnego pracodawcy.

Zakres szkolenia:
Części wieloobiektowe
Wstawianie części do części
Praca z obiektami bryłowymi
Rysowanie za pomocą splajnu
Wprowadzenie do szkicu 3D
Helisa/spirala
Rzut szkicu na szkic i szkicu na ścianę
Narzędzia analizy krzywizny
Krzywa przez punkty XYZ
Zaokrąglenia ze zmiennym promieniem
Modelowanie złożeń od góry do dołu
Odniesienia zewnętrzne
Operacje złożenia i inteligentne łączniki
Zaawansowane techniki wiązań
Edytowanie złożeń
Konfiguracja złożeń
Stany wyświetlania i wyglądy
Używanie dużych złożeń
Projekt złożenia oparty na układzie

Szkolenia z zakresu symulacji (SOLIDWORKS Simulation, Flow Simulation i Motion)

Dodatkowe moduły oprogramowania SOLIDWORKS, służące do zaawansowanej analizy i obliczeń inżynierskich.

SOLIDWORKS Simulation zapewnia użytkownikom zajmującym się projektowaniem produktów intuicyjne środowisko do symulacji statycznej, ruchu opartego na czasie oraz wysokocyklowej wytrzymałości zmęczeniowej. Dzięki pełnej kompatybilności ze środowiskiem CAD, projektant jest w stanie bardzo szybko przebudować projekt i poprawić jego wytrzymałość i inne parametry.

SOLIDWORKS Flow Simulation – profesjonalne oraz intuicyjne narzędzie do analizy CFD (Computational Fluid Dynamics), pozwalające na symulację przepływów cieczy i gazów oraz wymiany ciepła. Dzięki pełnej współpracy z SOLIDWORKS 3D wprowadzanie niezbędnych poprawek do projektu jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Dodatkowe moduły ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) oraz chłodzenie elementów elektronicznych oferują narzędzia profesjonalnej analizy symulacji przepływu cieczy.

SOLIDWORKS Motion – Niezbędny dodatek do analizy ruchu, pozwalający sprawdzić, czy projektowany mechanizm będzie działał jeszcze przed jego wykonaniem. Przydatny przy tworzeniu różnego rodzaju elementów ruchomych takich jak przekładnie, zawiasy czy siłowniki Pozwala także określić np. rozmiar i sztywność sprężyn lub jak zachowują się części stykające się ze sobą.

Dedykowane szkolenia CAD CAM CAE PDM

Kurs, którego zakres jest dostosowany do konkretnej grupy. Szkolenie na celu poszerzenie umiejętności uczestników z zakresu wybranych tematów. Lista zagadnień dostępna na stronie www.dps-software.pl/szkolenia/#zakres

Autoryzowane centrum szkoleń i wsparcia technicznego oferuje możliwość przeprowadzenia międzynarodowej certyfikacji SOLIDWORKS.

CSWA – Certified SOLIDWORKS Associate – pierwszy międzynarodowy certyfikat z rodziny SOLIDWORKS. CSWA jest dowodem na posiadanie wiedzy o programie oraz nowoczesnych umiejętności, które są poszukiwane i doceniane przez firmy na całym świecie

CSWP – Certified SOLIDWORKS Professional – drugi międzynarodowy certyfikat z rodziny SOLIDWORKS. Każdy, kto zdał ten certyfikat, udowodnił, że posiada umiejętności na profesjonalnym poziomie z zakresu projektowania części i złożeń. Rozpoznawalny i doceniany na całym świecie, wzbogaca użytkownika o unikalne kwalifikacje z dzieciny CAD.

Organizacja szkolenia:

Szkolenie możemy przeprowadzić w jednym z naszych 5 Centrów Szkoleniowych CAD CAM CAE PDM lub w dogodnej lokalizacji wskazanej przez Zmawiającego. Mamy możliwość zapewnienia sprzętu komputerowego oraz licencji szkoleniowych.

Centra Szkoleniowe DPS Software: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

W celu organizacji szkolenia prosimy o kontakt z Centrum Szkoleń szkolenia@dps-software.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami