pixel Ruszyła rejestracja na konferencję DPS Forum 2016 - spotkanie użytkowników SOLIDWORKS - DPS Software

01 / 09 / 2016

DPS Software

Ruszyła rejestracja na konferencję DPS Forum 2016 - spotkanie użytkowników SOLIDWORKS

Premiera SOLIDWORKS 2017, przykłady zastosowania oprogramowania do poprawy jakości życia, spotkania z wyjątkowymi ludźmi z branży – to tylko część programu tegorocznego DPS Forum, największego w Europie spotkania użytkowników SOLIDWORKS. Rejestracja na konferencję właśnie ruszyła.

Projektowanie dla ludzi – to główny temat tegorocznej konferencji. Nie wszyscy wiedzą, że w SOLIDWORKS powstają koncepcje, które poprawiają jakość życia na całym świecie – począwszy od pomysłów na miejskie meble upiększające przestrzeń publiczną, a skończywszy na  innowacyjnych projektach wózków inwalidzkich czy protez rąk.

Podczas spotkania, które odbędzie się 26 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie też mieć miejsce premiera SOLIDWORKS 2017. Uczestnicy poznają najnowsze funkcje, dodatki i możliwości oprogramowania. Oprócz tego na gości czekają warsztaty projektowe, konkurs Modelmania i spotkania z wyjątkowymi osobami, które na co dzień używają SOLIDOWRKS.

polska-konferencja-solidworks

Wśród prelegentów znalazła się m.in. wielokrotnie nagradzana za swoje projekty Jadwiga Husarska-Sobina (Husarska Design Studio), która zajmuje się projektowaniem mebli, sprzętu medycznego i produktów pod wdrożenia przemysłowe. W lipcu otrzymała ona nagrodę Śląska Rzecz za design rehabilitacyjnego robota Luna EMG, pierwszego na świecie takiego rozwiązania do rehabilitacji osób cierpiących na schorzenia nerwowo-mięśniowe. Na konferencji będzie mówić m.in. o procesie projektowania z podkreśleniem potrzeb użytkowników i projektowaniu 3D wraz z aspektami ergonomii.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji będą dziennikarz naukowy Tomasz Rożek, znany z programów SONDA2 i Nauka To Lubię oraz bloger Jarosław Ostaszewski, który prowadzi popularny wideo portal www.domidrewno.pl.

modelmania-solidworks-dps-forum-konferencj

Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami SOLIDWORKS, ekspertami z DPS Software i przedstawicielami Dassault Systems SOLIDWORKS. Uczestnicy spotkania będą też mieć możliwość  poznania firm, które korzystają z oprogramowania CAD, CAM, CAE czy PDM – zaprezentują się w specjalnej strefie wystawców.

Rejestracja na DPS Forum Konferencja SOLIDWORKS już ruszyła

Formularz do wypełnienia można znaleźć na stronie www.dpsforum.pl. Ci, którzy zapiszą się na konferencję do 30 września, skorzystają z promocyjnej ceny. Studenci i wykładowcy mogą skorzystać ze specjalnej zniżki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami