pixel SOLIDWORKS chomikuj to przeszłość - wybierz legalne oprogramowanie od DPS Software - DPS Software

29 / 04 / 2016

dps_admin

SOLIDWORKS chomikuj to przeszłość - wybierz legalne oprogramowanie od DPS Software

SOLIDWORKS chomikuj lub torrent? Nie ryzykuj! Chomikuj.pl oraz portale Torrent to już niemodny i nieaktualny i do tego niebezpieczny sposób na pozyskanie oprogramowania. Czy wiesz jakie oprogramowanie instalujesz na swoim komputerze? Co dodatkowego automatycznie wgrywa się na Twój komputer? Dokładnie, nie wiesz. Kto i kiedy korzysta dzięki temu z Twojego komputera i do jakich celów. Wszelkie cracki czy patche to inaczej programy, które mogą działać na Twoją niekorzyść. Dlatego nie ryzykuj, SOLIDWORKS chomikuj to nie rozwiązanie.

Legalne oprogramowanie od DPS Software

Oprogramowanie CAD/CAM/CAE będące w ofercie DPS Software Sp. z o.o. jest dostępne legalnie jako wersje czasowe dla zastosowań komercyjnych. Co to znaczy? To znaczy, że otrzymujesz od nas profesjonalne oprogramowanie na 30 lub 60 dni i używasz je w pełni legalnie. Uczysz się, projektujesz, pracujesz na SOLIDWORKS, SOLIDCAM, ALPHACAM, SWOOD czy DRAFTSIGHT. Możesz także liczyć na naszą pomoc w razie komplikacji.

Jak pobrać oprogramowanie? Wystarczy, że przejdziesz do strony produktu którego potrzebujesz i poszukasz zakładki “Pobierz”. Możesz również skontaktować się z DPS Software korzystając z formularzy umieszczonych na stronach lub telefonicznie z wybranym oddziałem.

Wersja studencka za darmo – zapomnij o SOLIDCAM chomikuj

Studencie zgłoś się do nas po oryginalne oprogramowanie CAD/CAM. Zapomnij o SOLIDWORKS lub SOLIDCAM chomikuj, na stronie www.dps-software.pl znajdziesz oprogramowanie inżynierskie jakie potrzebujesz. Do nauki, do projektów, do pracy inżynierskiej lub magisterskiej, dla kół naukowych. Podpowiemy również jakie oprogramowanie jest dostępne na Twojej uczelni i do kogo się zgłosić w razie potrzeby.

Zapomnij o chomikuj.pl i Torrent Przejdź do działu Edukacja i pobierz oprogramowanie dla siebie. Masz pytania? Wykorzystaj formularze kontaktowe i napisz do nas.

Polub nas i i bądź na bieżąco z informacjami

Mamy nadzieje, że przekonaliśmy Cię do legalnych wersji oprogramowania z naszego portfolio. Odwiedzaj naszą stronę www oraz kanały social media. Bądź na bieżąco z nowościami, ofertą i wydarzeniami. Życzymy przyjemnej pracy w środowisku CAD/CAM/CAE.

Facebook   |  LinkedIn  |  Youtube  |  Instagram |  Blog DPSTODAY

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami