pixel Testuj nasze oprogramowanie bezpłatnie w domu lub w pracy - sprawdź szczegóły - DPS Software

25 / 03 / 2020

DPS Software

Testuj nasze oprogramowanie bezpłatnie w domu lub w pracy - sprawdź szczegóły

Czy warto wdrożyć narzędzia z rodziny CAD/CAM/CAE/PDM np. SOLIDWORKS lub Alphacam? Czy będą one przydatne w mojej firmie? Czy staną się pomoce w drodze do optymalizacji procesów projektowych i produkcyjnych? W jaki sposób pomogą mi osiągać większe zyski?

To tylko część pytań, na które odpowiadamy, spotykając się z przedstawicielami firm zainteresowanymi możliwościami, jakie dają oferowane przez nas rozwiązania. Na każde z nich mamy odpowiedź popartą wieloletnim doświadczeniem i przykładami dotychczasowych wdrożeń.

W praktyce nasi klienci przed podjęciem decyzji o wdrożeniu danego rozwiązania mają możliwość przetestowania go. To okazja do sprawdzenia funkcjonalności narzędzia bez konieczności dokonywania zakupu. Prowadzi to z kolei do sformułowania pytań odnoszących się do praktycznych aspektów korzystania z danego rozwiązania, co ułatwia ostatecznie podjęcie decyzji dotyczącej zakupu.

Dlatego jeżeli dziś stoją Państwo przed wyborem oprogramowania inżynierskiego lub też zastanawiają się Państwo o jakie rozwiązania rozbudować dotychczas wdrożone narzędzia, proponujemy możliwość darmowego przetestowania oferowanych przez nas rozwiązań.

Testuj w domu bezpłatnie przez 30 dni

Wesprzemy Państwa podczas testowania i odpowiemy na każde pojawiające się pytanie tak, by pomóc dobrać narzędzia odpowiadające potrzebom i wyzwaniom w obszarze branży, w której Państwo działają czy skali organizacji, którą Państwo prowadzą.

Zachęcamy do bezpłatnych testów oprogramowania przez 30 dni w domu lub w pracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami