pixel Uzupełniamy gamę produktów – SOLIDWORKS PCB w ofercie DPS Software - DPS Software

09 / 08 / 2016

DPS Software

Uzupełniamy gamę produktów – SOLIDWORKS PCB w ofercie DPS Software

Industry 4.0 – Przemysł 4.0

Żyjemy w czasach nowej rewolucji przemysłowej. Otaczający nas świat coraz bardziej wypełniają urządzenia, które nie tylko są podłączone do sieci, dziś to te urządzenia tworzą sieć. Na świecie mówi się o dwóch towarzyszących sobie pojęciach: Internet of Things oraz Industry 4.0. Przekładając to na nasz język: Internet Rzeczy oraz Przemysł 4.0. I właśnie w tych dwóch hasłach kryje się rewolucja, która na zawsze zmieni naszą codzienność.

W perspektywie 5-6 lat, podwoi się liczba urządzeń tworzących Internet rzeczy. Ponadto – nie będą to urządzenia produkowane masowo, lecz najczęściej małoseryjnie. Każde z tych urządzeń będzie namacalnym obiektem fizycznym, ale jednocześnie będzie posiadało pewien rodzaj „inteligencji”. Mogą to być różnego rodzaju czujniki, algorytmy, dostosowujące się materiały itd. Jednak, aby taki obiekt uczynić czymś więcej niż kawałkiem tworzywa sztucznego lub metalu, musi też być wyposażony w „mózg”.

Spójrzmy na nasze otoczenie i odpowiedzmy sobie na pytanie: Ile obiektów w zasięgu naszego wzroku jest podłączonych do prądu i ile z nich jest lub może być podłączonych do Internetu? Teraz wyobraźmy sobie, że za 5 lat tych urządzeń będzie 2 razy więcej! Jednak mam nadzieję, że jeszcze długo nie nadejdą czasy, że produkty będą projektowały się same. Wciąż potrzebni są inżynierowie i projektanci. Ale do efektywnej pracy potrzebne są doskonałe narzędzia.

DPS Software – dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia

 do stworzenia współczesnego produktu

Programy SOLIDWORKS PCB i PCB CONNECTOR dla projektantów płytek pcb

Ogłoszony na SOLIDWORKS WORLD 2016, najnowszy produkt jest już dostępny i nazywa się SOLIDWORKS PCB. Oprogramowanie powstało we współpracy z ALTIUM Limited, twórcą najbardziej popularnego środowiska do projektowania PCB – Altium Designer ‘a. Blisko 2 lata współpracy SOLDWORKS i ALTIUM wraz z niezliczoną liczbą klientów, zaowocowały najbardziej dopracowanym i skrojonym pod potrzeby współczesnych firm programem, w pełni zintegrowanym z dotychczasowymi rozwiązaniami SOLIDWORKS.

Do dyspozycji naszych Klientów dostępne są dwa pakiety:

  • SOLIDWORKS PCB – zawierający oprogramowanie do projektowania płytek PCB oraz dodatek do 3D CAD SOLIDWORKS dający pełnię możliwości projektowania płytek w środowisku 3D. Dodatkowymi wartościami programu jest możliwość pracy w jednym oknie SOLIDWORKS’a. Istotny jest fakt, że cała współpraca odbywa się bez konieczności eksportu i importu danych. A to wszystko wsparte jest systemem SVN do zarządzania wersjami projektów.
  • SOLIDWORKS PCB CONNECTOR – dający możliwość zintegrowania posiadanej licencji ALTIUM DESIGNER z naszym 3D CAD SOLIDWORKS. Dzięki temu, aktualni klienci ALTIUM nie muszą rezygnować z zakupionego wcześniej programu.

Od dziś współpraca konstruktorów elektroników i mechaników to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Aby dowiedzieć się więcej o nowych programach SOLIDWORKS, skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem DPS Software. Przejdź do kontaktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami