pixel Opowiemy o symulacji wtrysku na bazie doświadczeń firmy Carlisle Foodservice - zapisz się na webinar - DPS Software

07 / 04 / 2017

DPS Software

Opowiemy o symulacji wtrysku na bazie doświadczeń firmy Carlisle Foodservice - zapisz się na webinar

Firma Carlisle wdrożyła oprogramowanie do symulacji i analizy wtrysku SOLIDWORKS Plastics, aby w pełni wykorzystać środowisko 3D, zmniejszyć zależność firmy od zewnętrznych doradców procesu wtrysku i poprawić wydajność produkcji i rozwoju. Finalnie korzystając z narzędzi CAD, CAE oraz PDM znacznie skróciła czas niezbędny do przygotowania i wytworzenia swoich produktów i co najważniejsze osiągnęła zakładane oszczędności.

Carlisle FoodService Products jest wiodącym producentem produktów i usług związanych ze służbą gastronomiczną, sanitarną i zdrowotną. Wiele produktów firmy Carlisle jest wytwarzanych przy użyciu technik formowania wtryskowego z tworzyw sztucznych. Zdaniem inżyniera ds. badań i rozwoju Brad Tilman, kierownictwo firmy postanowiło zbadać łatwiejsze w użyciu, przystępne i elastyczne oprogramowanie do projektowania 3D, ponieważ presja konkurencyjna zmusiła firmę Carlisle do zwiększenia produktywności i wydajności, a także skróceniu cyklów rozwoju i produkcji. Kolejnym wdrożonym oprogramowaniem był SOLIDWORKS Plastics, dzięki któremu przeprowadzamy analizy wypełnienia formy oraz symulacje kanałów chłodzących – dodaje Brad.

Tworzywa sztuczne - SOLIDWORKS CAE - Plastics Simulation, symulacja wtrysku.

22 minuty z SOLIDWORKS Plastics – internetowa prezentacja dla firm wykorzystujących wtrysk tworzywa

Na temat oprogramowania SOLIDWORKS Plastics, jego funkcjach, zaletach oraz płynących z użytkowania korzyściach opowiemy podczas krótkiego webinarium.

DATA: 25 kwietnia 2017
GODZINA: 13:00
JĘZYK: Polski
PRELEGENT: Marcin Sitkiewicz (SOLIDWORKS Corp.)
UDZIAŁ: Bezpłatny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami