pixel Wybrane udoskonalenia w oprogramowaniu SOLIDWORKS 2019 – premiera na DPS FORUM - DPS Software

02 / 10 / 2018

DPS Software

Wybrane udoskonalenia w oprogramowaniu SOLIDWORKS 2019 – premiera na DPS FORUM

Projekt teleskopu Maunakea Spectroscopic Explorer posłużył twórcom oprogramowania SOLIDWORKS 2019 do przedstawienia nowych funkcji. W oparciu o jego konstrukcję, ponad 100 000 części, zaprezentowano udoskonalenia z zakresu dużych złożeń, wyświetlania detali, wirtualnej rzeczywistości i lepszej komunikacji działu projektowego i produkcyjnego. Co nowego w najnowszej, 22 już wersji oprogramowania, przygotował producent? Przedstawiamy kilka wybranych nowości.

Najnowsze funkcje SOLIDWORKS 2019 zapewniają większą elastyczność projektowania, umożliwiając natychmiastowe wprowadzanie zmian w modelu. Ponadto umożliwiają zespołom projektowym lepiej zarządzać dużymi ilościami danych. Nowy SOLIDWORKS 2019 to ulepszenia oparte o doświadczenia użytkowników, które usprawniają proces projektowania i wytwarzania produktów.

 • Duże złożenia SOLIDWORKS 2019

 • Notatki 3D SOLIDWORKS 2019

 • Widok rozstrzelony SOLIDWORKS 2019

 • Ulepszony Defeature SOLIDWORKS 2019

Weź udział w DPS FORUM 2018 i poznaj nowości SOLIDWORKS 2019 TOP10!

DPS Software po raz kolejny zaprasza przedstawicieli wszystkich branż polskiego przemysłu zainteresowanych zwiększeniem swojej produktywności, chęcią poznania najnowszych rozwiązań z rodziny SOLIDWORKS. Konferencja DPS Forum 2018 odbędzie się 17 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i rejestracji na oficjalnej stronie www.dpsforum.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami