pixel 5 nowości produktowych z SOLIDWORKS World 2016 - DPS Software

02 / 02 / 2016

DPS Software

5 nowości produktowych z SOLIDWORKS World 2016

Dzień 1 SOLIDWORKS World | 5 nowości

SOLIDWORKS Visualize – nowa samodzielna aplikacja do renderowania modeli 3D. Narzędzie pozwala przygotować profesjonalne animacje i grafiki. Program możemy już pobrać z Customer Portal (użytkownicy posiadający licencje SOLIDWORKS Professional i Premium z aktywną usługą subskrypcji). O tej nowości pisaliśmy już na blogu technicznym i robiliśmy test wydajności kart graficznych.

SOLIDWORKS PCB – jest oparty na programie Altium i pozwala na tworzenie PCB. Więcej szczegółowych informacji już wkrótce na stronie www.dps-software.pl jak i blogu www.dpstoday.pl

XDrive – pozwala użytkownikom na przechowywanie plików w chmurze, np. jak “Dropbox”. Komunikuje się bezpośrednio z SOLIDWORKS przy otwieraniu i zapisywaniu plików. W skrócie, wszędzie masz dostęp do swoich danych i więcej możliwości współpracy.

Xdesign – największa nowość pierwszego dnia konferencji. Aplikacja działająca w pełni przez przeglądarkę internetową. Co za tym idzie działa na każdym systemie operacyjnym (Widnows, iOS, itp.) Wystarczy mieć dostęp do internetu i pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Program umożliwia szkicowanie oraz obsługuje funkcje SOLIDWORKS. Xdesign działa poprzez platformę  3DExperience Dassault Systèmes.

Part Supply – program działa w oparciu o Exalead One Part i sprawia, że możliwe jest wyszukiwanie modeli  na podstawie kształtu. Dzięki temu narzędziu modele mogą zostać zastąpione przez te wyszukane w bazie. Narzędzie jest w części zintegrowane z interfejsem użytkownika SOLIDWORKS.

SOLIDWORKS World 2016 niesie dużo zmian w rozwiązaniach SOLIDWORKS. Czekamy na kolejne nowości z Dallas. A już za rok odbędzie się 3DExpirence World 2017? Zobaczymy. Czekamy na informacje z 3 dnia konferencji.

Przejdź do relacji wideo z pierwszego dnia SOLIDWORKS World 2016 | SWW16 – Day 1 General Session Video

Relacja wideo z pierwszego dnia SOLIDWORKS World 2016 SWW16

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami