pixel Zespół DPS Software nagrodzony w konkursie Sage Adventure - DPS Software

31 / 10 / 2018

DPS Software

Zespół DPS Software nagrodzony w konkursie Sage Adventure

25 października odbył się Sage Business Day,  organizowane przez firmę Sage coroczne spotkanie dla partnerów. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi, ale także ciekawych rozmów o nowych technologiach i zmianach prawnych.  Firma Sage ogłosiła także zwycięzców w konkursie Sage Adventure. W kategorii „Sprzedaż do nowych klientów” nagrodę odebrał zespół Wojciecha Obsta z DPS Software.

Współpracę z DPS Software zaczęliśmy w tym roku, dlatego jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak szybko wdrożeniowcy i handlowcy DPS poznali nasze produkty i pomogli swoim klientom zintegrować oprogramowanie Sage z już oferowanymi rozwiązaniami dla produkcji. Z tego też powodu wśród nagrodzonych partnerów w konkursie Sage Adventure nie mogło zabraknąć DPS Software, tym bardziej że zespół prowadzony przez Wojtka Obsta osiągnął jeden z najlepszych wyników w zakresie sprzedaż spośród wszystkich partnerów Sage w kategorii do nowych klientów – podsumował Hubert Paczkowski, szef współpracy z siecią partnerską w Sage.

Firma DPS Software, jeden z czołowych dostawców usług doradczych i rozwiązań informatycznych dla polskiego przemysłu,  jest partnerem firmy Sage w Polsce na rynku rozwiązań klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozszerzenie portfolio DPS Software o systemy do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym umożliwia polskim firmom zakup rozwiązań i wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji u jednego dostawcy.

Produkty SAGE są doskonałym uzupełnieniem oferty DPS Software, szczególnie w kontekście MŚP. Taki sukces cieszy, ale również daje wyobrażenie o ogromnych i wciąż niezaspokojonych potrzebach związanych z organizacją procesów w przedsiębiorstwach – podkreśla Wojciech Obst, szef zespołu Sage w DPS Software – Nasza firma stara się zapełniać lukę związaną z brakiem zintegrowanych narzędzi przeznaczonych dla branży produkcyjnej, ale jest również otwarta na inne, dynamicznie rozwijające się rynki, takie jak transport, budownictwo, handel czy usługi – podkreśla Wojciech Obst, szef zespołu Sage w DPS Software.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami