pixel Microsoft oficjalnie ogłosił zakończenie wsparcia dla systemu Windows 7 - DPS Software

18 / 12 / 2019

DPS Software

Microsoft oficjalnie ogłosił zakończenie wsparcia dla systemu Windows 7

Wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania z witryny Windows Update, pomagające chronić Twój komputer i gwarantujące poprawność działania dodatkowego oprogramowania, nie będą dostępne dla produktu Windows 7 z dniem 15 stycznia 2020. W skutek tego komputery używające Windows 7 będą bardziej narażone na złośliwe ataki i wirusy, a współpraca z oprogramowaniem CAD/CAM/CAE/PDM może być nieprawidłowa. Dlatego stanowczo zaleca się aktualizację do Windows 10.

Jeśli masz komputer z systemem Windows 7, po 14 stycznia 2020 r. przestanie on otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń. Dlatego ważne jest, aby uaktualnić system do nowszej wersji, takiej jak Windows 10, która zapewnia najnowsze aktualizacje zabezpieczeń, dzięki którym Twoje dane będą bezpieczne, a najnowsze oprogramowanie będzie działać prawidłowo.

Używanie najnowszej wersji oprogramowania w tym SOLIDCAM, SOLIDWORKS, ALPHACAM, DRAFTSIGHT czy SWOOD zagwarantuje płynne działanie oprogramowania po aktualizacji systemu do Windows 10.

Jakie działania podjąć?

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie, zaleca się podjąć następujące działania:

  • aktualizacja wszystkich komputerów do Windows 10
  • odnowienie subskrypcji posiadanego oprogramowania – umożliwi to korzystanie z najnowszej wersji oprogramowania, z najlepszą obsługą systemu Windows 10

Z przyjemnością pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących tej aktualizacji, tak aby wyeliminować potencjalne niebezpieczeństwo i zabezpieczyć płynność działania Państwa firmy.

Więcej informacji na temat zakończenia wsparcia technicznego systemu Windows 7 można znaleźć na stronie www.microsoft.com/windows7.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami