pixel Profesjonalizm zrodzony z pasji – Case Study firmy BZB UAS - DPS Software

22 / 11 / 2018

DPS Software

Profesjonalizm zrodzony z pasji – Case Study firmy BZB UAS

Historia założycieli firmy BZB UAS jest kolejnym przykładem potwierdzającym korzyści płynące z angażowania się podczas studiów w działalność kół naukowych.

Kacper Budnik oraz Jan Byrtek spotkali się na Politechnice Wrocławskiej i jako przedstawiciele Koła Naukowego JetStream, działającego w ramach Akademickiego Klubu Lotniczego, projektowali samoloty na studenckie zawody SAE Aero Design, organizowane w Stanach Zjednoczonych. Zdobytą podczas studiów wiedzę z zakresu elektroniki, inżynierii, aerodynamiki oraz znajomości oprogramowania SOLIDWORKS,  wykorzystują w rozwoju własnego biznesu. Ich firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz integracji bezzałogowych systemów latających, a główne obszary jej działalności to rolnictwo precyzyjne, leśnictwo i inżynieria lądowa. BZB UAS to interdyscyplinarny zespół zrzeszający specjalistów projektujących samolot od podszewki, czyli od aerodynamiki, przez projekt mechaniczny, aż po każdą najdrobniejszą część znajdującą się wewnątrz samolotu.

Dzięki oprogramowaniu SOLIDWORKS dostarczonemu przez DPS Software członkowie BZB UAS są w stanie przełożyć każdy pomysł na projekt.

 „Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus i właśnie ten luksus chcemy dostarczyć naszym klientom. Wykorzystując najnowsze rozwiązania i technologie, jesteśmy w stanie to zrobić” – Kacper Budnik, prezes zarządu BZB UAS.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami