pixel Diamenty Forbesa 2024 dla DPS Software - DPS Software

29 / 01 / 2024

DPS Software

Diamenty Forbesa 2024 dla DPS Software

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma DPS Software dołączyła do grona laureatów Diamentów Forbesa 2024. Dzięki nieustannemu rozwojowi drugi rok z rzędu znaleźliśmy się w elitarnym rankingu, którego celem jest wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

DPS Software po raz kolejny z Diamentem Forbesa

Ranking Diamentów Forbesa 2024 opracowano na podstawie danych finansowych firm z ostatnich trzech lat (2019-2023), a głównym kryterium przyznawania wyróżnienia jest tempo wzrostu wartości przedsiębiorstwa. Sukcesu nie udałoby osiągnąć się bez zaufania, jakim darzą nas klienci oraz bez zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych. Ta nagroda to nasz wspólny triumf, za co pragniemy Państwu podziękować!

Rok 2023 w DPS Software

Poprzedni rok to przede wszystkim nieustanny rozwój DPS Software jako organizacji. Poza trzonem działalności, czyli dystrybucją oprogramowania, nasza firma skoncentrowała się na rozwoju nowych kanałów sprzedaży, w tym sklepu internetowego ze sprzętem IT oraz skanerami 3D. To odpowiedź na potrzeby rynku oraz utrzymanie pozycji kompleksowego dystrybutora rozwiązań dla inżynierów.

Od ponad 25 lat dokładamy wszelkich starań, aby nasz ponad 100-osobowy Zespół pełnił swoje obowiązki zawodowe w jak najbardziej komfortowych warunkach. W związku z tym, poza podnoszeniem standardu istniejących lokalizacji, zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego biura w Lublinie. Dzięki temu możemy być jeszcze bliżej naszych klientów i błyskawicznie reagować na ich potrzeby we wschodniej części kraju.

Rok 2023 to powrót kultowej w środowisku inżynierskim konferencji DPS Forum. 22 edycja wydarzenia zgromadziła w murach Centrum Nauki Kopernika w Warszawie ponad 450 osób. Wydarzenie DPS Forum 2023 okazało się nie lada sukcesem, a My, nie spoczywając na laurach, rozpoczynamy organizację kolejnej edycji DPS Forum w 2024 roku!

51 mln
Wygenerowanego obrotu
5500
Licencji edukacyjnych dostarczonych do uczelni wyższych i szkół
3500
Spraw rozwiązanych przez Zespół Wsparcia Technicznego
900
Przeszkolonych inżynierów
22
Edycja konferencji DPS Forum w stacjonarnej formie
7
Lokalizacji w Polsce – otwarcie biura w Lublinie

Klienci to nasza wizytówka - zobacz Video Case Study

Kliknij w wybraną grafikę poniżej aby obejrzeć video

Dziękujemy za zaufanie!

Kreator oferty

Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
Skontaktuj się z nami