pixel Stacja robocza LENOVO w cenie licencji SOLIDWORKS – sprawdź!

12 / 03 / 2024

DPS Software

Kup SOLIDWORKS i otrzymaj stację roboczą Lenovo w cenie licencji

Kup oprogramowanie SOLIDWORKS i otrzymaj stację roboczą Lenovo ThinkPad całkowicie za darmo, w cenie licencji oprogramowania. Skorzystaj z promocji i otrzymaj kompletnie rozwiązanie, które pozwoli Ci projektować w wiodącym oprogramowaniu 3D CAD, bez obaw o wydajność, czy konieczność spełnienia minimalnych wymagań sprzętowych.

Wyjątkowa promocja - SOLIDWORKS ze stacją roboczą

Po zakupie otrzymujesz zestaw, który jest od razu gotowy do pracy. Masz sprzęt, masz oprogramowanie – od momentu rozpakowania możesz rozpocząć realizację swoich projektów bez zwłoki. Oferowany pakiet zapewnia maksymalną wydajność i precyzję, dzięki połączeniu zaawansowanego oprogramowania SOLIDWORKS z potężną stacją roboczą Lenovo ThinkPad P16. Bez dodatkowych kosztów i zmartwień o kompatybilność czy wydajność.

Uzupełnij aby otrzymać ofertę

  Jak skorzystać z promocji?

  Skorzystanie z promocji jest proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegóły oferty i pomóc dostosować rozwiązanie do Twoich specyficznych potrzeb projektowych. Nie zwlekaj – oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje do wyczerpania zapasów!

  Lenovo ThinkPad
  P16V GEN 1

  • Procesor: AMD Ryzen 9 7940HS
  • Pamięć RAM: 32GB RAM
  • Dysk twardy: SSD, 1TB
  • Karta graficzna: NVIDIA RTX A2000 Ada

  Zobacz pełną specyfikację

  11 685,00 zł

  0,00 zł*

  *Cena obowiązuje przy zakupie licencji oprogramowania SOLIDWORKS

  Uzupełnij aby skorzystać z promocji

   Organizatorem promocji jest DPS Software sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. Organizator zastrzega sobie na zakończenie promocji przed czase. Szczegóły promocji dostępne są w siedzibie Organizatora oraz pod adresem Regulamin Promocji.

   Skorzystaj z promocji

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami