pixel Otwieramy sklep internetowy - od dziś nasza oferta IT dostępna jest online - DPS Software

29 / 11 / 2021

Sławek Kowalski

Otwieramy sklep internetowy - od dziś nasza oferta IT dostępna jest online

DPS Software po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz użytkowników oprogramowania SOLIDWORKS. W dniu największego technologicznego święta, czyli Cyber Monday, wkraczamy w świat e-commerce, otwierając sklep DPS Software, oferujący profesjonalne stacje robocze oraz akcesoria do projektowania 3D.

Sklep DPS Software – stacje robocze dla inżynierów

DPS Software od ponad 25 lat wspiera polskich inżynierów nie tylko poprzez dostarczanie oprogramowania z rodziny Dassault Systèmes, ale również przez zaopatrywanie przedsiębiorstw w profesjonalne stacje robocze, dostosowane do pracy na oferowanych systemach. Owocem bogatego doświadczenia w tych dwóch obszarach jest sklep DPS Software, czyli specjalne miejsce dla branży inżynierskiej. Jak mówi Jacek Koczmierowski, Dyrektor Techniczny w firmie DPS Software:

„To co wyróżnia sklep DPS Software na tle innych firm oferujących stacje robocze i akcesoria do projektowania 3D, to przede wszystkim wiedza praktyczna. Nasze Centrum Wsparcia Klienta od początku swojego istnienia pracuje zarówno na oprogramowaniu SOLIDWORKS, jak i stacjach roboczych sygnowanych logiem HP. Jako aktywni użytkownicy oferowanego ekosystemu, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę klienta, oferując sprzęt przetestowany w praktyce, który na co dzień optymalizuje pracę naszego zespołu.”

Asortyment sklepu internetowego DPS Software oparty jest w głównej mierze o produkty marki HP Inc. Polska oraz akcesoria do projektowania 3Dconnexion. Wybór akurat tych marek nie był przypadkowy.

„Zarówno z HP Inc. Polska, jak i 3Dconnexion, łączy nas długotrwałe partnerstwo biznesowe. Z pierwszą z firm współpracujemy od ponad 20 lat, dzięki czemu mieliśmy okazję obserwować imponujący rozwój marki na każdym kroku, w tym również w kontekście stacji roboczych przeznaczonych dla inżynierów. Z 3Dconnexion współpracujemy niemal od dnia założenia przedsiębiorstwa. Tak długotrwałe relacje dają nam pewność, że do klienta docelowego trafi produkt, za który możemy z czystym sercem poręczyć.”

Dla użytkowników SOLIDWORKS

Sklep DPS Software to przede wszystkim asortyment dostosowany do projektowania CAD ale również do pracy z pozostałym portfolio oprogramowania CAM/CAE/PDM/ERP. Oferowane stacje robocze spełniają wymagania sprzętowe, jakie stawia przed nimi oprogramowanie używane przez inżynierów. Poza stacjami, w nowo otwartym sklepie odnaleźć można monitory, profesjonalne manipulatory 3D oraz akcesoria, takie jak podkładki pod mysze i etui.

„Sprzedaż detaliczna stacji roboczych to uśmiech w stronę naszych klientów. Taka forma sprzedaży skraca cały proces zakupu potrzebnego sprzętu do kilku kliknięć myszką. Ponadto, część naszego asortymentu dostępna jest „od ręki”, co w obecnej sytuacji na rynku sprzętu IT czyni nasz sklep niezwykle konkurencyjnym.”

Poszerzenie dystrybucji sprzętu IT o tak bezpośredni kanał jak sklep internetowy to naturalna kolej rzeczy. Poza dogłębną analizą potrzeb naszych klientów oraz trendów na rynku, znaczący wpływ na decyzję o otwarciu sklepu internetowego ma nasze bezpośrednie doświadczenie w branży e-commerce.

Jako firma oferujemy integrację systemów ERP z platformami e-commerce oraz rozwijamy nasze autorskie rozwiązanie, czyli konfigurator produktu 3DeCon. Wspomaga on branżę produkcyjną w personalizacji produktów i ułatwia ich sprzedaż właśnie w sklepach internetowych.”

Poznaj portfolio DPS Software

DPS Software to nie tylko oprogramowanie dedykowane inżynierom W portfolio firmy znajdują się m.in. systemy ERP oraz drukarki 3D Markforged i funkcjonalne skanery peel3d.

„W ciągu ostatnich lat DPS Software jako firma rozwija się w błyskawicznym tempie. Z każdym rokiem portfolio przedsiębiorstwa powiększa się o kilka nowych pozycji. Trudno aby tak dynamiczny rozwój nie miał wpływu na asortyment sklepu internetowego. W tym miejscu mogę tylko prosić o uzbrojenie się w cierpliwość – obecny asortyment to dopiero wierzchołek góry lodowej w skali tego, co dla Państwa przygotowaliśmy.”

Odwiedź sklep internetowy DPS Software

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami