pixel Do 20.000 PLN netto dofinansowania na zakup SOLIDWORKS 2024 - DPS Software

09 / 11 / 2023

DPS Software

Do 20.000 PLN netto dofinansowania na zakup SOLIDWORKS 2024

Kup oprogramowanie SOLIDWORKS 2024 z dofinasowaniem w wysokości nawet 20.000 PLN netto! Skorzystaj z wyjątkowej oferty i pracuj w stabilnym, aktualizowanym na bieżąco środowisku 3D CAD. Wykorzystaj pełnię nowych funkcji i możliwości legendarnego, obecnego na rynku od 30 lat SOLIDWORKS.

Dlaczego SOLIDWORKS 2024?

Nadrzędnym celem producenta oprogramowania SOLIDWORKS, firmy Dassault Systèmes, jest dostosowanie środowiska 3D CAD do wymagań prężnie rozwijającego się przemysłu.

SOLIDWORKS 2024 to przede wszystkim:

Inteligentna praca

Szybkość i wydajność

Efektywna współpraca

Zmniejszenie obciążenia pracą w SOLIDWORKS dzięki możliwości wydajniejszego poddawania modeli operacji defeature, dodawania operacji części do złożeń, najpierw wstawiając skojarzone złożenie do części, a także uwzględniania w notatkach i tabelach jednostki miary jako właściwości dostosowanej.
Wydajniejsza praca w SOLIDWORKS dzięki inteligentnemu natychmiastowemu tworzeniu wymiarów szkicu, ulepszeniom wymiarowania współliniowego dla wymiarów łańcucha w rysunkach oraz dostępowi do nowych komponentów w Toolbox.
Program SOLIDWORKS jest lepszy, gdy korzysta się z niego razem z innymi osobami! Daj więcej możliwości pracownikom z różnych dziedzin rozwoju produktów dzięki udoskonaleniom rozwiązań SOLIDWORKS, w tym PDM, Simulation, Electrical, Visualize, MBD, Composer. Co najlepsze, SOLIDWORKS oferuje teraz dostęp do 3DEXPERIENCE®
platform.

Jak kupić wieczystą licencję SOLIDWORKS z dofinansowaniem?

Wychodząc naprzeciw naszym przyszłym oraz obecnym klientom, przygotowaliśmy wyjątkowe warunki wsparcia zakupu licencji SOLIDWORKS z dofinansowaniem do 20.000 PLN netto. Objęte dofinansowaniem są licencje wieczyste SOLIDWORKS Standard, Professional oraz Premium w aktualnej wersji SOLIDWORKS 2024. Wysokość dofinansowania zależna jest od wybranej wersji a wartość dofinansowania od okresu obowiązywania usługi Subskrypcji. 

 1. Wypełnij poniższy formularz – uwaga, to warunek konieczny, aby uzyskać szczegóły odnośnie dofinansowania
 2. Poczekaj cierpliwie 24h na weryfikację Twojego zgłoszenia oraz bezpośredni kontakt z doradcą
 3. Wybierz pakiet oraz jeden z dostępnych wariantów dofinansowania
 4. Złóż zamówienie i dołącz do posiadaczy wieczystej licencji SOLIDWORKS

Nie czekaj i zakup oprogramowanie SOLIDWORKS z dofinansowaniem już dziś.

Uzupełnij formularz aby uzyskać dofinansowanie

  Poznaj SOLIDWORKS 2024

   Dofinansowanie rozumiane jest jako wartość upustu jaką otrzymuje klient przy zakupie oprogramowania, w którym partycypuje producent oraz dystrybutor oprogramowania. Regulamin promocji.

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami