pixel Collaborative Industry Innovator – zarządzanie treścią

Collaborative Industry Innovator

Bezpieczne zarządzanie materiałami

O programie

Collaborative Industry Innovator to podstawowa aplikacja do bezpiecznego organizowania treści, zarządzania nimi i współpracy. Zapewnia ciągłość procesów biznesowych i zwiększa zdolność do podejmowania świadomych decyzji dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym.

Współpracuj efektywnie

Collaborative Industry Innovator obejmuje możliwość przechowywania, udostępniania i zarządzania treścią, w tym dokumentacją techniczną, wyszukiwania i znajdowania odpowiednich danych i informacji do ponownego wykorzystania, poruszania się po strukturze produktu w przeglądarce internetowej, łatwego przeglądania i porównywania treści 3D oraz łatwego i precyzyjnego organizowania pracy.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Bartłomiej Wojciechowski

Business Development Manager 3DEXPERIENCE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami