pixel 3DSwymer i 3DEXPERIENCE – rozwijaj produkt w chmurze

3DSwymer

Współpraca na jednej platformie w chmurze

Rola 3DSwymer zapewnia aplikacje i usługi do cyfrowego łączenia w chmurze pracowników, dostawców, klientów i konsumentów. 3DEXPERIENCE oferuje jedno miejsce dla wszystkich potrzeb w zakresie rozwoju produktu. Funkcjonalne narzędzie łączy w sobie komunikator, dysk sieciowy, umożliwia wideokonferencje, publikowanie postów czy tworzenie listy zadań.

Praca w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu

3DSwymer umożliwia bezpieczne przechowywanie danych SOLIDWORKS oraz innych plików projektowych w jednym środowisku. Dzięki platformie 3DEXPERIENCE możesz współpracować  w chmurze w dowolnym momencie. Zwiększaj produktywność oraz efektywność pracy, przydzielaj zadania, poszerzaj wiedzę za pomocą blogów i czatów, sprawnie kontaktuj się z interesariuszami poprzez rozmowy wideo.

Zapytaj o oferte

Aplikacje dostępne dla roli 3DSwymer

3DDashboard

Pozwala na tworzenie konfigurowalnych, spersonalizowanych pulpitów w zależności od potrzeb użytkownika. Zapewnia przejrzysty i zrozumiały dla każdego dostęp do firmowych informacji.

3DSwym

3DSWYM pozwala na tworzenie wewnętrznej firmowej komunikacji.  Posty, pytania, ankiety, listy zadań, filmy i inne dane tworzone są na wzór ściany. Aplikacja umożliwia również tworzenie własnych Wiki. W aplikacji dostępny jest również komunikator umożliwiający indywidualne lub grupowe rozmowy tekstowe, głosowe lub video. Ciekawą cechą konwersacji jest możliwość przekształcenia jej w post.

3DDrive

Aplikacja odpowiedzialna za możliwość przechowywania plików wewnątrz platformy 3DExperience. Przewidziane w ramach roli jest 5GB przestrzeni dyskowej na użytkownika. Po zainstalowaniu odpowiedniego narzędzia synchronizującego, dostęp do aplikacji można uzyskać również z poziomu systemu Windows. Narzędzie zabezpiecza przed utratą danych poprzez funkcje wersjonowania plików – nadpisane wersje plików pozostaną dostępne z poziomu zakładki historia. Aplikacja umożliwia także kontrolowany dostęp do plików dla osób spoza platformy poprzez zewnętrzny link.

3DPlay

Aplikacja umożliwia podgląd i weryfikację plików 3D, tworzenia widoków rozstrzelonych, nanoszenia uwag do pliku, w tym wymiarów, i umieszczenia tych informacji w formie np. posta, dostępnego dla wybranej społeczności.

3DSearch

Aplikacja przeznaczona do prostego odnalezienia posta, pliku, czy danych. Wyszukiwarka wyposażona jest w zaawansowany silnik 6TAG umożliwiający szybkie i zawężone wyszukiwania pożądanych informacji.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Bartłomiej Wojciechowski

Business Development Manager 3DEXPERIENCE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami