pixel 3D SheetMetal Creator - projektowanie elementów blaszanych

3D SheetMetal Creator

3D SheetMetal Creator to łatwe w obsłudze, oparte na przeglądarce rozwiązanie do projektowania elementów blaszanych, które umożliwia inżynierom tworzenie i współpracę przy elementach blaszanych, zespołach i obudowach. Rola oparta na chmurze obejmuje xSheetMetal, który zapewnia skoncentrowane doświadczenie użytkownika dla projektantów i inżynierów, dostosowane do konkretnych potrzeb projektowania arkuszy blach na potrzeby produkcji.

3D SheetMetal Creator zapewnia użytkownikom swobodę projektowania i elastyczność projektowania na własnych warunkach w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności instalacji.

xSheetMetal

3D SheetMetal Creator oferuje szeroką gamę narzędzi i metod projektowania arkuszy blachy z dowolnej przeglądarki internetowej, aby z łatwością tworzyć komponenty i zespoły arkuszy blachy. Podstawowa aplikacja ról, xSheetMetal, zapewnia inżynierom i projektantom usprawnione przepływy pracy z blachą, które maksymalizują wydajność i produktywność.

Dostosowany interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika xSheetMetal został specjalnie zaprojektowany i dostosowany do procesów związanych z blachą, co eliminuje potrzebę uczenia się kompletnego, uniwersalnego systemu CAD. Cały interfejs użytkownika, w tym pasek akcji, menu kontekstowe i pasek narzędzi z klawiszami S, są specyficzne dla procesów związanych z obróbką blach, dzięki czemu są intuicyjne, inteligentne i dedykowane do tego typu obróbki.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Bartłomiej Wojciechowski

Business Development Manager 3DEXPERIENCE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami