pixel Manufacturing Items Engineer – zarządzaj listą materiałów

Manufacturing Items Engineer

Z łatwością zdefiniuj strukturę wyprodukowanych elementów bezpośrednio z danych projektowych 3D

O programie

Manufacturing Items Engineer umożliwia definiowanie, zarządzanie i aktualizowanie listy materiałów produkcyjnych lub MBOM (znanej również jako struktura elementów produkcyjnych) bezpośrednio z danych projektowych 3D. MIE to rozwiązanie internetowe, które wykorzystuje trójwymiarową strukturę produktu jako dane wejściowe do tworzenia struktury elementów produkcyjnych, co pozwala na wykorzystanie jej w produkcji. Podczas tworzenia MBOM użytkownicy mogą wybrać wyświetlanie struktury inżynierskiej, struktury produkcyjnej lub obu. Użytkownicy mogą łatwo stworzyć strukturę nowego MBOM. Mogą po prostu przeciągnąć i upuścić dane projektowe, aby rozpocząć od zera, utworzyć je z istniejącej struktury produktu lub z wcześniej utworzonego szablonu. Użytkownicy mogą przeglądać stan pozycji podczas tworzenia nowej struktury i podczas jej aktualizacji ze struktury produktów.

Zarządzaj strukturą pozycji produkcyjnych

W miarę pojawiania się aktualizacji w strukturze produktu, Manufacturing Items Engineer umożliwia użytkownikowi przeglądanie statusu pozycji przypisanych w strukturach elementów produkcyjnych. Podczas tworzenia lub aktualizacji ich użytkownicy mogą łatwo uzgadniać obiekty. Ze względu na to, iż użytkownicy mają wgląd w obiekty, które były używane w elementach produkcyjnych i ich status (nowy, usunięty itp.), uzyskują lepsze zrozumienie, w jaki sposób zmiany inżynieryjne wpływają na nie.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Bartłomiej Wojciechowski

Business Development Manager 3DEXPERIENCE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami