pixel CHRISTMAS SALE: SOLIDWORKS z roczną aktualizacją od 4910€

29 / 11 / 2023

DPS Software

CHRISTMAS SALE: SOLIDWORKS z roczną aktualizacją od 4910€

SOLIDWORKS z aktualizacją od €4910,00

Tylko teraz możesz kupić 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer Standard z roczną aktualizacją w promocyjnej cenie €4910. Warunkami promocyjnymi objęte są także pozostałe licencje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer oraz SOLIDWORKS 3D CAD będące w ofercie producenta.

Dlaczego SOLIDWORKS?

Popularność oprogramowania SOLIDWORKS wciąż rośnie. Korzystają z niego firmy produkcyjne oraz projektowe w niemal każdej branży przemysłu, od małych jednoosobowych działalności, po duże międzynarodowe korporacje. Pierwsze licencje pojawiły się w Polsce za sprawą firmy DPS Software.

SOLIDWORKS obecny jest w ponad 500.000 firm i niemal na wszystkich technicznych uczelniach wyższych na świecie, a społeczność liczy sobie ponad 3 miliony użytkowników. Grono sympatyków wciąż się powiększa, a intuicyjność i wszechstronność SOLIDWORKS sprawia, że jego popularność, również wśród startup’ów, nie ma sobie równych.

Wypełnij aby skorzystać z promocji

  Jakie sposoby licencjonowania są dostępne w SOLIDWORKS?

  Oprogramowanie SOLIDWORKS wyróżnia intuicyjność oraz dostęp do komplementarnych narzędzi projektowych, analitycznych i produkcyjnych w ramach jednej spójnej platformy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, producent przewiduje zróżnicowane wersje i elastyczne sposoby udzielenia licencji. W ofercie znajdują się:

  • licencje online (tzw. chmurowe) i stacjonarne (tzw. desktop)
  • licencje desktop dzielą się na stanowiskowe i sieciowe (tzw. pływające)
  • licencja może zostać udzielona czasowo na okres kwartału lub roku
  • oraz wieczyście (tylko desktop) i bezterminowo (tylko online)

  Jaki pakiet SOLIDWORKS wybrać?

  SOLIDWORKS Standard, to bogaty pakiet, w którym znajdziemy środowisko projektowania bryłowego z pełną parametryzacją części i złożeń (zespołów), środowisko projektowania powierzchniowego oraz środowisko wspierające tworzenie dokumentacji 2D. SOLIDWORKS Standard to także automatyczne funkcje rozwijania i konwersji brył na arkusz blachy, projektowania konstrukcji oraz form odlewniczych.

  Najlepszym współczynnikiem możliwości do ceny, będąc jednocześnie najczęściej wybieranym przez samodzielnych konstruktorów, jest pakiet SOLIDWORKS Professional. Wersja umożliwia dostęp do biblioteki części znormalizowanych ToolBox oraz szeregu funkcjonalności automatyzujących pracę. W pakiecie znajdziemy również narzędzia do tworzenie foto realistycznych wizualizacji oraz importu dokumentacji z systemów ECAD.

  Najwyższa wersja SOLIDWORKS Premium jest pierwszym wyborem wśród projektantów instalacji rurowych oraz inżynierów wspomagających się obliczeniami analitycznymi FEM (MES). SOLIDWORKS Premium to także zaawansowane funkcje projektowania powierzchniowego oraz możliwość współpracy z użytkownikami systemów CATIA V5.

  Jak skorzystać z promocji:

  1. Wybierz jeden z dostępnych pakietów SOLIDWOKRS
  2. Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółową ofertą
  3. Złóż zamówienie i ciesz z najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS

  Do każdego zamówionego szkolenia, Akademia DPS Software GRATIS!

  Nie zwlekaj, wypełnij formularz i dołącz do grona użytkowników SOLIDWORKS!
  Oferta obowiązuje do 22.12.2023 r.

  Wypełnij aby kupić w promocji

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami