pixel CHRISTMAS SALE: Wymień starą licencję SOLIDWORKS na nową

29 / 11 / 2023

DPS Software

CHRISTMAS SALE: Wymień starą licencję SOLIDWORKS na nową

Wymień licencję SOLIDWORKS na nową z rabatem 50%

  • Posiadasz starą licencję SOLIDWORKS i zastanawiasz się nad jej aktualizacją?
  • Masz problemy z kompatybilnością pomiędzy wersjami w firmie lub u kontrahentów?
  • Planujesz inwestycję w sprzęt i nowy system operacyjny, który nie jest już obsługiwany?
  • A może po prostu chcesz być na czasie i wykorzystać nowe funkcjonalności SOLIDWORKS?

To ta promocja jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto zaktualizować SOLIDWORKS?

Oprogramowanie SOLIDWORKS stale się rozwija. Każdego roku pojawia się około 200 nowości i usprawnień, które mają bezpośredni wpływ na pracę inżynierów. Producent stale pracuje także nad poprawą wydajności oprogramowania, która bezpośrednio wpływa na produktywność.

Aktualizacja SOLIDWORKS to także szersze możliwości współpracy i komunikacji. Nowa wersja to możliwość współpracy z istniejącymi i nowymi kontrahentami poprzez kompatybilność w dokumentacji. SOLIDWORKS 2024 to także dostęp do rosnących możliwości przestrzeni dyskowej i narzędzi chmurowych dostępnych w ramach Platformy 3DEXPERIENCE.

I trzeci, nie mniej istotny element, to fakt, że teraz możesz otrzymać dostęp do najnowszej wersji SOLIDWORKS 2024 z imponującym rabatem sięgającym nawet 50% oraz zagwarantować sobie dostęp do wersji SOLIDWORKS 2025, 2026 a nawet 2027! To szansa, której nie warto przegapić, zwłaszcza jeśli zależy Ci na utrzymaniu konkurencyjności i efektywności w pracy.

Wypełnij aby skorzystać z promocji

  Jaką licencję SOLIDWORKS wybrać?

  Licencje SOLIDWORKS dzielą się na klasyczne licencje typu Desktop oraz licencje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer, które z uwagi na formę licencjonowania zwane są licencjami chmurowymi lub online. W obu przypadkach filarem pakietu jest oprogramowanie SOLIDWORKS, które instalowane jest lokalnie.

  Jakie są różnice?

  • Licencje SOLIDWORKS typu Desktop mogą pracować stacjonarnie i sieciowo, a licencja udzielana jest na okres kwartału, roku lub wieczyście.
  • Licencje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer udzielane są imiennie na użytkownika na okres kwartału, rocznie lub bezterminowo z warunkiem corocznej aktualizacji, a zarządzanie nimi odbywa się online z poziomu przeglądarki.

  Jakich korzyści się spodziewać?

  • Dostęp do najnowszych funkcji: Aktualizacja SOLIDWORKS pozwoli Ci czerpać korzyści z najnowszych rozwiązań i funkcjonalności, które usprawniają proces projektowy.
  • Dostęp do nowych narzędzi oraz chmury: Przechodząc na SOLIDWORKS 2024 uzyskasz dostęp do przestrzeni w chmurze oraz narzędzi przeglądarkowych.
  • Zwiększenie produktywności: Dzięki najnowszej wersji SOLIDWORKS będziesz w stanie pracować szybciej i efektywniej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Poprawa wydajności: Najnowsze wersja to szereg usprawnień i funkcjonalności mających bezpośredni wpływ na wydajność oprogramowania, z których jeszcze łatwiej korzystać.
  • Wsparcie techniczne: Promocja obejmuje trzyletnie wsparcie techniczne, które pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał najnowszych wersji SOLIDWORKS przez najbliższe 3 lata.
  • Oszczędności finansowe: Dzięki naszemu rabatowi oszczędzisz znaczącą sumę pieniędzy, co przyczyni się do poprawy efektywności i rentowności Twojego biznesu.

  Do każdego zamówionego szkolenia, Akademia DPS Software GRATIS!

  Jeśli chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy, teraz jest idealny moment, aby to zrobić. Wypełnij formularz i poczekaj, na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Oferta obowiązuje do 22.12.2023 r.

  Wypełnij aby kupić w promocji

   Skorzystaj z oferty

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami