pixel Dig.IT - wykorzystaj grant na cyfryzację w DPS Software - DPS Software

26 / 01 / 2024

DPS Software

Dig.IT - wykorzystaj grant na cyfryzację w DPS Software

Transformacja cyfrowa odgrywa kluczową rolę we współczesnym biznesie, wpływając na efektywność, dokładność i wydajność procesów zachodzących w firmie. Skorzystaj z grantu na cyfryzację w ramach projektu dig.IT, realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu, przy wsparciu Funduszy Europejskich. Uzyskaj do 200 000 € wsparcia na sfinansowanie zakupu oprogramowania klasy CAD, CAM, CAE, PLM z rodziny SOLIDWORKS.

dig.IT dla przemysłu - dla kogo?

Grant na cyfryzację dostępny w ramach dig.IT kierowany jest do mikro, małych i średnich polskich przedsiębiorstw z sektora przemysłu i produkcji. Środki pozyskane w ramach funduszy Europejskich przeznaczyć można zarówno na produkty jak i usługi, co pozwala na przeprowadzenie płynnej transformacji cyfrowej. Dotacje są bezzwrotne, a maksymalna wartość grantu wynosi 200 000 € i może stanowić aż 70% kosztów netto realizowanego projektu.

Dofinansowanie dig.IT


200 000 €

Maksymalna wartość grantu


70%

Maksymalny poziom dofinansowania projektu


40 000 €

Minimalna wartość grantu

Uzupełnij formularz aby otrzymać grant

  Dotacja Dig.IT - na co wykorzystać?

  Dzięki środkom dostępnym w ramach projektu Dig.IT możesz sfinansować:

  Cyfryzacja przemysłu - chmura 3DEXPERIENCE

  3DEXPERIENCE to zintegrowany system rozwiązań chmurowych dla firm produkcyjnych od producenta SOLIDWORKS, czyli firmy Dassault Systèmes. Korzystaj i twórz nowe produkty w sposób nieograniczony – z dowolnego miejsca, dowolnego urządzenia oraz o dowolnym czasie, samodzielnie lub w zespole, nie martwiąc się o dostępność narzędzi.

  Dotacja z Dig.IT w DPS Software

  Od ponad 25 lat dostarczamy do polskich przedsiębiorstw oprogramowanie dedykowane inżynierom, co czyni z DPS Software pierwszego i kluczowego partnera biznesowego SOLIDWORKS w Polsce. Dystrybucję oprogramowania traktujemy jako pierwszy etap długotrwałej relacji z klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania były w pełni wykorzystywane, a drzemiący w nich potencjał miał realny wpływ na wydajność i efektywność przedsiębiorstw.

  Zespół wsparcia technicznego DPS Software, który pomaga klientom w codziennym użytkowaniu oferowanych rozwiązań, to przede wszystkim pasjonaci, którzy traktują pracę w oprogramowaniu SOLIDWORKS jako hobby. Dowodem na to jest najwyższy z możliwych, międzynarodowy certyfikat Elite SOLIDWORKS Application Engineers.

  Nasza firma to 7 lokalizacji rozsianych w kluczowych częściach kraju. Pozwala nam to na błyskawiczną odpowiedź na potrzeby klienta. W każdym z biur posiadamy profesjonalne Centrum Kompetencyjne, w którym realizujemy certyfikowane szkolenia z zakresu obsługi oferowanych rozwiązań.

  DPS Software to nie tylko oprogramowanie. Nasza kompleksowa oferta to również sprzęt IT, w tym profesjonalne, dedykowane pracy w oprogramowaniu dla inżynierów stacje robocze, mobilne skanery 3D oraz peryferia. Dla ułatwienia procesu zakupowego, uruchomiliśmy sklep internetowy.

  Uzupełnij formularz aby otrzymać grant

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami