pixel Polski dystrybutor SOLIDWORKS na Gali SOLIDWORKS Reseller Awards Night 2016 - DPS Software

25 / 02 / 2016

DPS Software

Polski dystrybutor SOLIDWORKS na Gali SOLIDWORKS Reseller Awards Night 2016

6 nagród dla DPS Software – Polski dystrybutor SOLIDWORKS doceniony za osiągnięcia w 2015 roku

Odbywająca się co roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej międzynarodowa konferencja SOLIDWORKS World to najważniejsze wydarzenie zarówno dla użytkowników oprogramowania jak i dla dystrybutorów. w 4 dniowej imprezie, która w tym roku odbyła się w Dallas wzięło udział niemal 8 000 uczestników. Spotkanie kończy się Galą SOLIDWORKS Reseller Awards Night na której producent oprogramowania wyróżnia dostawców SOLIDWORKS z całego świata. Najwięcej nagród z Polski zdobył DPS Software Sp. z o.o. – dystrybutor SOLIDWORKS oraz rozwiązań partnerskich.

Nagrody dla DPS Software

3 statuetki 100% Club za osiągnięcie założonych celów w licencjach komercyjnych, edukacyjnych oraz badawczych.

Statuetka Elite Applications Engineer dla Krzysztofka Koszczaka (Specjalista techniczny) za osiągniecie największego poziomu certyfikacji SOLIDWORKS. DPS Software posiada 4 inżynierów z takim wyróżnieniem.

Statuetka TOP Reseller Education EuroCentral za pierwsze miejsce w Europie Centralnej w sprzedaży licencji edukacyjnych SOLIDWORKS.

Statuetka Education and Research Customer Partnerships dla Dariusza Żebrowskiego (Specjalista ds. Edukacji) za profesjonalną współpracę ze szkołami i uczelniami oraz kołami naukowymi.

DPS Software Sp. z o.o.,  jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów. Od 1997 roku firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją.

Firma jest pierwszym w Polsce i największym autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie AlphaCam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight.

DPS Software Polska specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe. Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.

DPS Software GmbH działa na niemieckim, austriackim oraz szwajcarskim rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM/ERP od 1997 roku. Współpracuje z Dassault Systemes w obszarze produktów SolidWorks oraz Sage – systemy ERP, HR, CRM. Zajmuje pozycję światowego lidera w sprzedaży SolidCAM. Jest największym dostawcą rozwiązań SolidWorks w Europie i czwartym co do wielkości na świecie. W firmie zatrudnione jest ponad 250 pracowników, którzy obsługują ponad 6 tysięcy klientów. W 2014 roku firma wygenerowała przychód na poziomie ponad 40 mln €.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami