pixel DPS Forum 2016. Konkurs projektowy – złóż jak najszybciej model w SOLIDWORKS 2017 i wygraj robota sterowanego gestami - DPS Software

24 / 10 / 2016

DPS Software

DPS Forum 2016. Konkurs projektowy – złóż jak najszybciej model w SOLIDWORKS 2017 i wygraj robota sterowanego gestami

SANSEC Poland S.A., jeden z czołowych integratorów IT na rynku polskim, podczas DPS Forum 2016 – które odbędzie się już w tę środę, 26 października na Stadionie PGE Narodowym – organizuje konkurs projektowy. Udział mogą w nim wziąć wszyscy uczestnicy konferencji. Konkurs będzie polegał na złożeniu modelu robota w narzędziu SOLIDWORKS 2017. Premiera najnowszej wersji tego oprogramowania odbędzie się podczas forum. Wygrywa osoba, która za pomocą predefiniowanych elementów jak najszybciej poprawnie przedstawi złożenie. Warto powalczyć o wygraną, bo na zwycięzcę czeka MiP, robot sterowany gestami firmy WowWee.

Firma SANSEC specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych w obszarach wirtualizacji, sieci, centrów danych, bezpieczeństwa, komunikacji i oprogramowania biznesowego. Współpracuje z największymi producentami rozwiązań informatycznych – m.in. Cisco Systems, HP Enterprise, Microsoft, czy Vmware.

W kooperacji z  DPS Software Sp. z.o.o. firma stworzyła produkt _VDESIGN, stanowiący połączenie wydajnej platformy sprzętowej oraz usług wsparcia świadczonych przez inżynierów SANSEC. Ta innowacyjna technologia pozwala na wirtualizację środowiska CAD/PDM działającego w firmach. Poprzez zastosowanie odpowiednich technologii wirtualizacyjnych VMware oraz tzw. wirtualnych desktopów (VDI), użytkownicy mogą łączyć się ze stacją CAD-owską z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Wirtualizacja SOLIDWORKS - vdesign sansec

Serwer _VDESIGN pozwala na uruchomienie dziesięciu wirtualnych stacji graficznych. Stacje te uruchamiane są na serwerze, a dostęp do nich może się odbywać z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu, terminala, które służą tylko jako urządzenia pośredniczące. Nie ma znaczenia także zainstalowany na tych urządzeniach system operacyjny (OS, Linux, Android, Windows). Istotną zaletą jest więc mobilność rozwiązania.

Oprócz konkursu organizowanego przez SANSEC uczestnicy DPS Forum 2016 będą też mogli wziąć udział w MODELMANII. Dodatkowo podczas wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, jak i konkursu Projektanci do wozu!

Podczas DPS Forum w specjalnej strefie wystawców zaproszone firmy zaprezentują najnowsze technologie ze świata druku i skanowania 3D, jak i nowoczesny sprzęt komputerowy dla inżynierów. 

Konferencja CAD 3D SOLIDWORKS 2017 - DPS Forum 2016

DPS Forum 2016 odbędzie się w środę, 26 października na Stadionie PGE Narodowym. Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych pod adresem www.dpsforum.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami