pixel Oprogramowanie pomocne w tworzeniu doskonałych produktów

Oprogramowanie pomocne w tworzeniu doskonałych produktów

Rozwiązania SOLIDWORKS zapewniają pełnię możliwości równoległego rozwoju produktu

Intuicyjne środowisko projektowania 3D, które maksymalizuje wydajność pracy i zapewnia dostęp do zasobów technicznych, umożliwiając tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Oprogramowanie SOLIDWORKS bezproblemowo integruje zaawansowane narzędzia do projektowania. Łączy najlepsze na rynku funkcje modelowania części, złożeń i rysunków z wbudowanymi rozwiązaniami do symulacji, kosztorysowania, renderowania, animacji oraz zarządzania danymi produktów, aby umożliwić jeszcze szybsze i łatwiejsze projektowanie.

Integracja procesów w celu zwiększenia wydajności i innowacyjności

“Twoim celem jest dostarczanie doskonałych produktów, które stanowią wartość dla Twoich klientów.”

“Wiesz, że innowacyjność jest kluczem do odróżnienia się od konkurencji i uzyskania lepszej pozycji rynkowej.”

Ale jak wprowadzać innowacje i nadal dostarczać produkty na czas, nie przekraczając budżetu?

Typowy sekwencyjny proces rozwoju produktu

Typowy proces rozwoju produktu jest szablonowy. Tworzy się koncepcję, projektuje, testuje, dokumentuje i produkuje. W przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia lub zmian konieczne może być cofnięcie się w toku prac w celu dokonania przeróbek, co wiąże się z dodatkowymi nakładami czasu i kosztów.

Zintegrowany, równoległy proces rozwoju produktu

Dzięki zintegrowanemu podejściu kolejne etapy rozwoju produktu mogą przebiegać w ramach równoległego toku prac rozwojowych:

 • Wydajne zarządzanie i prezentacja danych projektowych z łatwym dostępem do najnowszych danych
 • Sprawdzanie parametrów/działania podczas projektowania i zmniejszenie ryzyka przy jednoczesnym opracowywaniu alternatywnych rozwiązań
 • Zmniejszenie dystansu między projektowaniem a operacjami pozwalające usprawnić produkcję

Rozwijaj swoją firmę – wybierz oprogramowanie SOLIDWORKS

Rozwiązania SOLIDWORKS  frmy Dassault Systèmes zapewniają narzędzia, które pomagają projektantom, inżynierom oraz producentom tworzyć i dostarczać doskonałe produkty.Nasze zintegrowane rozwiązania pomagają usunąć bariery na drodze do przyspieszenia i innowacji, aby Twój zespół mógł pracować bardziej wydajnie. Rozwiązania SOLIDWORKS przyspieszają pracę, skracają czas i obniżają koszty rozwoju produktu oraz dostarczają w odpowiednim czasie niezbędnych informacji do podejmowania lepszych decyzji dotyczących projektowania produktu.

Pozwól rozwiązaniom SOLIDWORKS pracować dla Ciebie

Rozwiązania SOLIDWORKS są dostosowane do codziennego sposobu pracy Twojej firmy. Są szybkie we wdrażaniu i łatwe w obsłudze oraz zarządzaniu, a przy tym pomagają zwiększyć wydajność i jednocześnie obniżyć koszty.  Narzędzia SOLIDWORKS są skalowalne. Wybierasz to, czego potrzebujesz w danym momencie, i łatwo dodajesz nowe funkcje bez zakłócania toku pracy, co zapewnia szybki zwrot z inwestycji. Większa wydajność pomaga w wykorzystywaniu nowych możliwości i angażowaniu zespołu w najważniejsze, strategiczne projekty. Zapewnia to więcej czasu na rozwój i innowacje, umożliwiając ocenę ryzyka i podejmowanie lepszych decyzji.

Społeczność międzynarodowa = większa wartość

Coraz więcej firm, konsultantów, dostawców i producentów prowadzi działalność, korzystając z oprogramowania SOLIDWORKS, które umożliwia szybkie rozwijanie produktów i innowacyjne projektowanie. Społeczność SOLIDWORKS to globalna sieć użytkowników otwartych na współpracę, wzajemne wsparcie oraz dzielenie się doświadczeniami. Oprogramowanie SOLIDWORKS pomaga szybko przejść do fazy produkcyjnej i zapewnia wsparcie techniczne za pośrednictwem oficjalnych kanałów, a także ze strony społeczności.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami