pixel Polski start-up wybiera SOLIDWORKS od DPS Software

09 / 07 / 2021

DPS Software

Dynamicznie rozwijający się polski start-up wybiera rozwiązania SOLIDWORKS od DPS Software

Miarą sukcesów każdej firmy są sukcesy naszych klientów, dlatego kiedy nasi klienci je odnoszą chcemy o tym mówić! Tak jest w przypadku startupu EV Fleet, który otwiera własne Centrum Inżynieryjne wyposażone w oprogramowanie SOLIDWORKS.

Współpraca pomiędzy DPS Software a EV Fleet została podjęta w ramach umowy generalnej z Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A w Mielcu, której celem jest wsparcie start upów.

W DPS Software oprócz komercyjnej działalności biznesowej realizujemy strategię pracy u podstaw, wspierając dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych dla uczniów, studentów i absolwentów. Dlatego rozwiązania Dassault Systemes  SOLIDWORKS dostarczamy nie tylko dojrzałym przedsiębiorstwom, obecnym na rynku od wielu lat, ale także Startupom, które rozpoczynają swoją działalność. Dla młodego przedsiębiorcy w początkowej fazie rozwoju biznesu koszty specjalistycznych narzędzi informatycznych, w tym systemów CAD/CAM/CAE/PDM/ERP stanowią duże obciążenie finansowe i często są realną przeszkodą nie do pokonania.

Nasza propozycja wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i gwarantuje bezpłatne użytkowanie najnowszych wersji oprogramowania przez okres min. jednego roku. Dzięki temu bariera dostępu do niezbędnych narzędzi przez kreatywnych inżynierów zostaje wyeliminowana i tym samym mogą skoncentrować się na realizacji swoich innowacyjnych projektów. Współpraca z Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu pozwoliła nam dotrzeć do szerszego grona zainteresowanych tego typu formą wsparcia i już zaowocowała partnerstwem z młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą EV Fleet – podkreśla Paweł Dziadosz, prezes DPS Software.

Współpraca EV Fleet z DPS Software

Centrum Inżynieryjne Floty EV będzie pracować na potrzeby projektów własnych,  takich jak stworzenie przełomowego modelu transportu, opartego na innowacyjnych pojazdach, wyposażonych w najnowsze rozwiązania, systemy i technologie, a także dla klientów zewnętrznych z branży motoryzacyjnej.

Startup EV Fleet jest doskonałym przykładem tego, jak szybko potrafią działać młode przedsiębiorstwa, w których decyzyjność nie jest ograniczona procedurami, a elastyczność w połączeniu z innowacyjnym pomysłem stanowią podstawowe elementy do osiągnięcia przewagi rynkowej. Cieszę się, że jako DPS Software możemy uczestniczyć w rozwoju technologicznym polskich przedsiębiorstw już od etapu inkubacji startupów do wsparcia prężnie działających organizacji. Jestem przekonany, że w wyniku naszej współpracy już wkrótce ujrzymy wiele innowacyjnych i rewolucyjnych rozwiązań nie tylko w skali kraju ale i świata. – dodaje prezes DPS DPS Software, Paweł Dziadosz.

EV Fleet Engineering Center już w sierpniu rozpocznie prototypowanie nowego typu pojazdu, którego produkcja próbna nastąpi na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2022 roku. W związku z tak prężnym rozwojem firma planuje też zatrudnienie co najmniej 30 projektantów i technologów, którzy będą rozwijać te projekty.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak innowacyjnych projektów!

O EV Fleet

EV Fleet jest spółką technologiczną, której celem jest stworzenie przedsiębiorstwa działającego na rynkach międzynarodowych, dostarczającego kompleksowe rozwiązania z obszaru logistyki miejskiej (City Logistic) z wykorzystaniem transportu opartego o paliwa i napędy alternatywne. Innowacyjność wpisana w DNA firmy pozwala na wprowadzenie postępu w dziedzinie dystrybucji miejskiej przy maksymalnym poszanowaniu środowiska naturalnego, bezpieczeństwa i oszczędności energii w gospodarce rynkowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami